Nowe wyzwanie

Agnieszka Wasilewska        29 lutego 2016        2 komentarze

Każdy w swoim życiu chociaż raz spotkał się z uczuciem, że nadszedł czas na coś nowego. Ja osobiście dosyć często czuję silną potrzebę zmierzenia się z nowym wyzwaniem. Tym razem, aby wesprzeć przedsiębiorców w starciu z zawiłościami prawa, postanowiłam założyć bloga, na którym właśnie gościsz. Będę w nim pisała o kwestiach prawnych, z którymi spotykają się właściciele i osoby zarządzające hotelami i pensjonatami. Jako, że tematyka prawna takiej działalności w znacznej mierze pokrywa się z innymi rodzajami działalności gospodarczej moje wpisy będą pomocne również dla innych przedsiębiorców.

Więcej o tym miejscu i o mnie dowiesz się w zakładkach: O mnie i O blogu.

Zapraszam Cię zatem do kolejnych wizyt. Niebawem pojawią się nowe wpisy.

{ 2 komentarze… przeczytaj je poniżej albo dodaj swój }

Bogdan marzec 3, 2016 o 10:43

Czy tematy będa dotyczyć również osób zamierzających prowadzić agroturystykę? Ostatnio okolica w której posiadam z żoną dom letniskowy stała się atrakcyjna dla turystów dzięki dotacjom unijnym więc rozważamy rozbudowę i wynajem.

Odpowiedz

Agnieszka Wasilewska marzec 3, 2016 o 14:20

Dzień Dobry. Zajmę się wieloma tematami, które będą pomocne dla wszystkich przedsiębiorców. Na pewno agroturystyka też będzie przedmiotem rozważań. Pozdrawiam

Odpowiedz

Dodaj komentarz

Wyrażając swoją opinię w powyższym formularzu wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Kancelaria Prawna Agnieszka Wasilewska Twoich danych osobowych w celach ekspozycji treści komentarza zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w Polityce Prywatności

Administratorem danych osobowych jest Kancelaria Prawna Agnieszka Wasilewska z siedzibą w Krakowie.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem [email protected]

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

Następny wpis: