Ograniczenie odpowiedzialności

Dokładamy wszelkich starań, aby informacje zawarte w blogu były kompletne, prawdziwe i aktualne. Treści w blogu mają jednak charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny, stanowią poglądy ich autora i nie stanowią porady prawnej ani opinii prawnej i ich nie zastąpią, nie mogą stanowić podstawy do podjęcia jakiejkolwiek decyzji, ponieważ  porada i opinia każdorazowo musi odnosić się do dokładnie przedstawionego stanu faktycznego. Autor wpisów nie ponosi odpowiedzialności za zastosowanie poglądów i informacji, zawartych w blogu w konkretnych stanach faktycznych, czy sprawach – zalecamy skonsultowanie ich indywidualnie z profesjonalistą, przykładowo radcą prawnym.

Z powyższych powodów autor bloga nie udziela porad prawnych w konkretnych sprawach w komentarzach do wpisów – takie zapytania pozostaną bez odpowiedzi. Zapytania w konkretnych sprawach prosimy kierować na adres mailowy Kancelarii wskazany w zakładce Kontakt – mogą zostać zrealizowane w ramach normalnej działalności Kancelarii. 

Treści zawarte w blogu są aktualne na dzień ich wprowadzenia  i mogą stracić aktualność, w szczególności na skutek zmian prawa, interpretacji, orzecznictwa sądowego, a więc nie być aktualnymi na dzień ich wyświetlenia.

Zapoznając się z treścią niniejszego bloga rozumiesz, że:

  • jego cel ma charakter wyłącznie edukacyjny,
  • zawiera wyłącznie treść o charakterze ogólnym,
  • nie stanowi on ani porady prawnej, ani wykładni prawa,
  • nie buduje stosunku klient – prawnik.

Autor bloga nie odpowiada za jego treść w jakimkolwiek zakresie, a w szczególności za jakąkolwiek szkodę wyrządzoną zastosowaniem, lub brakiem zastosowania się do niej. Treść bloga jest wyrazem poglądów autora i nie stanowi oficjalnego stanowiska jego kancelarii. Autor zastrzega sobie prawo do zmiany treści w szczególności w sytuacji zmiany prawa, orzecznictwa oraz praktyki organów administracji.

Autor bloga ponadto nie odpowiada za treść komentarzy pozostawionych w blogu przez osoby trzecie.