Pozdrowienia z Budapesztu

Agnieszka Wasilewska        01 maja 2016        2 komentarze

Mam nadzieję, że weekend mija Ci równie przyjemnie, jak mi, niezależnie od tego, czy spędzasz go w domu, czy zwiedzasz jakieś ciekawe miejsca. Ja jestem w Budapeszcie i gorąco polecam to miasto na cel podróży, szczególnie na krótki wyjazd.

{ 2 komentarze… przeczytaj je poniżej albo dodaj swój }

Daniel Anweiler maj 1, 2016 o 20:38

Piękne miasto. Ja długi weekend miałem przed długim weekendem. Zwiedzałem Zadar w szczególności stare miasto. Też polecam. Z południa Polski to tylko 10 godz jazdy. Pozdrawiam i życzę miłego wypoczynku.

Odpowiedz

Agnieszka Wasilewska maj 2, 2016 o 09:01

Zadar i cała Chorwacja są idealne jako miejsce wypoczynku. Wszystko w jednym miejscu: morze, piękne widoki, dużo historii. I rzeczywiście świat się kurczy – wszędzie jest coraz bliżej, kiedyś to była wyprawa, teraz kilka, kilkanaście godzin jazdy 🙂 Zazdroszczę świeżych wrażeń 🙂 Pozdrawiam

Odpowiedz

Dodaj komentarz

Wyrażając swoją opinię w powyższym formularzu wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Kancelaria Prawna Agnieszka Wasilewska Twoich danych osobowych w celach ekspozycji treści komentarza zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w Polityce Prywatności

Administratorem danych osobowych jest Kancelaria Prawna Agnieszka Wasilewska z siedzibą w Krakowie.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem [email protected]

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

Poprzedni wpis:

Następny wpis: