Zaczarowana kraina Yosemite

Agnieszka Wasilewska        13 sierpnia 2016        Komentarze (0)

Za siedmioma górami, za siedmioma lasami, w dalekiej krainie Kalifornia, w górach Sierra Nevada rośnie szczególny las. Jest niezwykły, ponieważ są w nim drzewa, które mają po kilka tysięcy lat – sekwoje olbrzymie (zwane też mamutowcami olbrzymimi). Za najstarsze uważane jest drzewo nazwane Generałem Sherman – jego wiek szacowany jest na 2700 lat. Niesamowite, prawda?

{ 0 komentarze… dodaj teraz swój }

Dodaj komentarz

Wyrażając swoją opinię w powyższym formularzu wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Kancelaria Prawna Agnieszka Wasilewska Twoich danych osobowych w celach ekspozycji treści komentarza zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w Polityce Prywatności

Administratorem danych osobowych jest Kancelaria Prawna Agnieszka Wasilewska z siedzibą w Krakowie.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem [email protected]

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

Poprzedni wpis:

Następny wpis: